MENU

Jabatan Khidmat Pengurusan
Photo Name Designation Tel Fax Email
Puan Fadzilah binti A. Rahim JURUAUDIT W44 (Pemangku Ketua Jabatan) 07-5555081 fadzilah@mbip.gov.my
Bahagian Sumber Manusia
Photo Name Designation Tel Fax Email
Encik Azrullail bin Masijan PEGAWAI TADBIR N41 07-5555205 azrul@mbip.gov.my
Bahagian Pentadbiran Am
Photo Name Designation Tel Fax Email
Puan Hajah Fazliaton binti Mohd. Noor PEGAWAI TADBIR N44 07-5555270 fazliaton@mbip.gov.my
Bahagian Teknologi Maklumat
Photo Name Designation Tel Fax Email
Puan Siti Rafidah binti Arifin PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT F44 07-5555188 sitirafidah@mbip.gov.my
Jabatan Kewangan
Photo Name Designation Tel Fax Email
Puan Zarina binti Dato' Hj. Mohd. Ali AKAUNTAN WA48 07-5555001 zma@mbip.gov.my
Bahagian Akaun dan Belanjawan
Photo Name Designation Tel Fax Email
Encik Norazli bin Aziz AKAUNTAN WA44 07-5555025 azli@mbip.gov.my
Bahagian Hasil dan Kewangan
Photo Name Designation Tel Fax Email
Tengku Aidda binti Tengku Abdullah AKAUNTAN WA44 07-5555003 aidda80@mbip.gov.my
Jabatan Penilaian dan Pengurusan Harta
Photo Name Designation Tel Fax Email
SR Hajah Sophia binti Haji Salleh PEGAWAI PENILAIAN W52 07-5555100 sophia@mbip.gov.my
Bahagian Pengurusan Harta
Photo Name Designation Tel Fax Email
Encik Zatul Amri bin Zainal PEGAWAI PENILAIAN W44 07-5555111 amri@mbip.gov.my
Bahagian Penilaian
Photo Name Designation Tel Fax Email
SR Nawal binti Mohd. Khudzairi PEGAWAI PENILAIAN W44 07-5555085 nawal@mbip.gov.my